13.04.2017, kategorie: Zprávy z misií

Sirotčinec v Tanzánii

Česká misionářka Ludmila po delší době podává krátkou zprávu o tom, jak se daří jejich dětem a chodu sirotčince, který před pěti lety spolu s Fionou založily.

Včera jsme společně s dětmi byly pozvány na mši svatou v misijním centru Konsolata v Darsalamu, bylo to velmi dobré, také jsme byly požehnané lidmi. Dostali jsme dary, které byly přinesených do kostela, jako oběti. Mouku, cukr, olej, vajíčka, ovoce. Díky Bohu za jeho lásku a štědrost, to nám pomůže v rozpočtu. Bůh se o své děti stará. Chvála Bohu a nekonečné díky.
 Minulý týden jsme viděli zázrak na vlastní oči. Před dvěma týdny Fiona zkoušela několik telefonátu, ohledně solární energie. Minulý týden, nám volal šéf z první velké společnosti a řekl, že jeho technik je na cestě k nám se solárním ohřívačem vody. Fiona jen stačila říci, kolik to bude stát s vědomím, že nemáme žádné peníze. Šéf řekl, neptejte se moc a položil telefon. Když k nám dva technici přijeli, řekli nám, že tento solární ohřívače vody je dar. Byly jsme mile překvapené a zároveň vděčné Bohu. Je to neuvěřitelné, jak Bohu na nás všech záleží. Chvála a díky nesmí nikdy utichnout. Máme tolik za co děkovat!
Bůh vám žehnej! V lásce Ludmila

 
 
Nahoru