Aktuality

27.09.2016, kategorie: Aktuality

Misiní číslo časopisu DUHA

Misiní číslo časopisu DUHA

MOST. Že nevíte, co to je? Každé písmeno je zkratkou jednoho slova. M znamená modlitbu, O je odříkání, S služba a T je tvořivost. Celý článek ...

06.09.2016, kategorie: Aktuality

Misionářka lásky

Misionářka lásky
kniha o Matce Tereze pro děti

Ke svatořečení Matky Terezy vychází knížečka pro děti, která pojednává o jejím životě, ale zároveň umožňuje malým čtenářům stát se misionáři milosrdenství tam, kde žijí. Příběh převyprávěný do krátkých kapitol zahrnuje důležité milníky života Matky Terezy i podněty, které můžeme dětem nabídnout jako drobné úkoly. Knížka vznikla ve spolupráci s Papežským misijním dílem dětí. (Paulínky).

Slavnostní prezentace knížky proběhne v knihkupectví u Svatého Mikuláše v Českých Budějovicích 10.10. v 16.30 a v pražském paulínském knihkupectví 12.10.

06.09.2016, kategorie: Aktuality

Nový Misijní kalendář na rok 2017

Nový Misijní kalendář na rok 2017

Nový Misijní kalendář je na světě!  Tradiční pomocník pro plánování vašeho času na rok 2017 v praktičtějším vydání nyní nabízí větší prostor pro poznámky a je vytištěn na měkčím papíře, což umožňuje snadnější zapisování. Po řadě kalendářů představujících jednotlivé země, tentokrát podrobněji přibližujeme dobročinné aktivity PMD. Každý měsíc se nese ve znamení jednoho specifického symbolu, díky kterému směřujete příspěvek tam, kde si myslíte, že nejvíce poslouží dobré věci. 

 
Nahoru